ZWIEDZAMY STOLICĘ -WARSZAWA

TERMIN: do ustalenia 

CENA OD: 630 zł

Dzień 1

Wyjazd z umówionego miejsca około godziny 4:00. Przejazd do Warszawy. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem około godz. 11:00.  Zwiedzanie: Zamek Królewski , Stare Miasto: Archikatedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, mury miejskie, ul. Świętojańska, oraz pomnik Małego Powstańca i Szewca Jana Kilińskiego. Przejście na Krakowskie Przedmieście: pomnik Adama Mickiewicza, Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki, ogród Saski, Teatr Wielki Opery i Baletu, oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Na koniec przejście do centrum i wjazd na 30-ste piętro Pałacu Kultury i Nauki. Po zwiedzaniu przejazd na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie, przejazd autokarem do Łazienek, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie Łazienek Królewskich, m.in.: Pałac na Wyspie, Amfiteatr, Belweder. Następnie: Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ogrody na dachu gmachu BUW oraz pomnik Syrenki nad Wisłą. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzanie z przewodnikiem. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Czas wolny. Wyjazd z Warszawy.  Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Program ramowy – kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 Cena zawiera:

-transport autokarem,

-zakwaterowanie w pokojach 3, 4 ,6, – osobowych,

-wyżywienie : 2 śniadania, 2 obiadokolacje,1 lunch na drogę,

-ubezpieczenie KL i NNW,

-opiekę pilota,

-przewodnika lokalnego,

-Podatek VAT,

 

Cena nie zawiera:

– Obowiązkowych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, płatne u pilota : wjazd na 30-ste piętro Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik ok.50 pln/os.

– Świadczeń niewymienionych w ofercie.