BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU

Drukuj
Kategoria: GRUPY ZORGANIZOWANE

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejsca ok godziny 21:00. Przejazd przez Czechy i Słowację do Budapesztu. Podczas przejazdu przewidywane są krótkie postoje.

2 dzień                                   

Przyjazd do Budapesztu w godzinach porannych. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym, zwiedzanie miasta: Plac Bohaterów, park miejski, Zamek Vajdahunyad, Aleje Andrassiego – Opera, Bazylika św. Stefana, Parlament, kościół Macieja, Góra Gellerta, Ulica Vaci. Rejs po Dunaju. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Góra Zamkowa, baszta rybacka (z zewnątrz), spacer po Starówce, Pałac Królewski, Wyspa Małgorzaty - spacer, termy Szecheny (z zewnątrz). Wieczorek węgierski połączony z programem folklorystycznym i obiadokolacją (nieograniczona konsumpcja wina). Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Szentendre. Spacer po starówce oraz wizyta w Muzeum Marcepanu (muzeum produkcji i zdobienia marcepanu, cukiernia, a także sklep z artystycznymi wyrobami z marcepanu. Oglądać można np. miniaturę parlamentu budapeszteńskiego.). Przejazd przez Wyszehrad do Esztergom – pierwszej stolicy Węgier, punkt panoramiczny z widokiem na Dunaj i Słowację, zwiedzanie największej węgierskiej Bazyliki Prymasa. Przejazd na obiad w lokalnej restauracji. Wyjazd do Polski. Zakończenie imprezy późnym wieczorem.

PROGRAM RAMOWY – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW MOŻE ULEC ZMIANIE.

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem LUX  (klimatyzacja, WC, DVD, barek)
  • 2 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)
  • Wyżywienie (2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 obiad)
  • Ubezpieczenie KL 20 000€ i NNW 15 000 zł.
  • Opiekę pilota
  • Składkę TFG
  • Podatek VAT

Cena nie zawiera:

  • Przewodnika lokalnego, rejsu statkiem po Dunaju, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wieczorek węgierski, zestaw słuchawkowy – płatne obligatoryjnie u pilota w dniu wyjazdu: 60€/os.
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 

 

        

Zapytaj o produkt

  PON-PT 9-16

  (74) 666 42 88

  moc.tsirutsa@oruib

kontakt

Biuro Podróży AS-TURIST

Ul. Bolesława Chrobrego 1/1

58-300 Wałbrzych

 

Godziny otwarcia: Pon. – Pt. w godz. 9:00 – 16:00

 

(74) 666 42 88

503 192 415

505 452 876

napisz do nas

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.