ALBANIA HOTEL PRESIDENT**** SHENGIJN

 • by

08-17.06.2023

CENA: 1050 PLN + 350 euro

02-11.07.2023

CENA:1050 pln +450 euro

17-26.09.2023

CENA: 1050 pln +350 euro 

1 dzień

Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Węgry do Serbii. Przyjazd do Serbii w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg tranzytowy.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Albanii. Przyjazd do  miejscowości wypoczynkowej nad Morzem Adriatyckim w Albani, późnym popołudniem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – 8 dzień

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub wycieczkę fakultatywną. Obiadokolacja, nocleg.

9 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Serbii. Przyjazd do Serbii późnym popołudniem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych, zakończenie imprezy.

Hotel President **** w miejscowości Shëngjin. Shengijn to małe spokojne miasteczko na północnym wybrzeżu Albanii, niedaleko Tirany. To bardzo popularny resort wypoczynkowy w Albanii. Plaża posiada tutaj łagodne zejście do morza z krystalicznie czystą wodą. Wzdłuż plaży znajduje się promenada z licznymi atrakcjami dla turystów, dużą ilością barów i restauracji serwujących wyśmienite owoce morza. Shengijn to idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które chcą zaznać spokoju i odpocząć bez zgiełku tłumów ze smacznym jedzeniem i dobrym drinkiem.  Rodziny z dziećmi również będą miały tu udany urlop ze względu na piękną plażę, kąpiele w morzu i bliskość natury. Serwis plażowy w cenie pobytu.

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd autokarem LUX,
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu w Albanii, 2 noclegi tranzytowe w Serbii,
 • Wyżywienie
 • Ubezpieczenie NNW 15 000zł, KL: 20 000€
 • Opiekę pilota
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:

 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
 • Wycieczek fakultatywnych z przewodnikiem lokalnym

TIRANA I KRUJA (35€/os.): wycieczka całodniowa. W Tiranie przejazd panoramiczny, a następnie spacer po centrum: plac Skanderbega, meczet Ethem Beja (z zewnątrz) i wizyta w kościele katolickim.

Przejazd do Kruji, spacer na twierdzę i zamek Skanderberga. Czas wolny na tradycyjnym albańskim bazarze. Powrót do hotelu około 18-19ej.

SZKODRA (25€/os.)  – największe miasto w północnej części Albanii, główne centrum gospodarcze i kulturalne tej części kraju. Położone na wschodniej stronie Jeziora Szkoderskiego, największego jeziora na całych Bałkanach. Wyjazd z hotelu ok. godz. 9:00. Przejazd do Szkodry. Zwiedzanie twierdzy Rozafa. Spacer po mieście, maczet, katedra katolicka. Czas wolny. Powrót do hotelu ok. godz. 16:00

DURRES (30€/os.)jedno z ważniejszych albańskich ośrodków turystyki i drugie co do wielkości miasta w Albanii. Spacer po mieście, m.in. amfiteatr, promenada nadmorska, centrum miasta. Czas wolny. Następnie wizyta w fabryce brandy Skanderberga oraz degustacja trunku. . Powrót do hotelu ok. godz. 16:00.

Wycieczki fakultatywne realizowane są przy minimum 30 uczestnikach.

Program jest ramowy – kolejność  zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.