ALBANIA HOTEL OLYMPIA *** VLORA

CENA: 2500 PLN/OS

                 

PROGRAM:

1 dzień Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Węgry do Serbii. Przyjazd do Serbii w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg tranzytowy.

2 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Albanii. Przyjazd do  miejscowości wypoczynkowej nad Morzem Adriatyckim w Albanii późnym popołudniem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – 8 dzień Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub wycieczkę fakultatywną. Obiadokolacja, nocleg.

9 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Serbii. Przyjazd do Serbii późnym popołudniem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych, zakończenie imprezy.

Hotel Olympia *** znajduje się w centrum miejscowości Radhime 12 km od Vlory. Jest to spokojna miejscowość doskonała na odpoczynek w ciszy z dala od zgiełku miasta w odległości zaledwie 15 metrów od plaży. Hotel posiada klimatyzowane pokoje z łazienkami, TV i dostępem do Internetu. Z każdego pokoju roztacza się widok na morze. Na terenie obiektu znajduje się restauracja i bar oraz basen. Serwis plażowy w cenie pobytu.

CENA ZAWIERA:

  • Przejazd autokarem LUX,
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu w Albanii, 2 noclegi tranzytowe w Serbii,
  • Wyżywienie
  • Ubezpieczenie NNW 15 000zł, KL: 20 000€
  • Opiekę pilota
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy
  • Podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:

  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
  • Wycieczek fakultatywnych z przewodnikiem lokalnym

 TIRANA I KRUJA (30€/os.): wycieczka całodniowa. W Tiranie przejazd panoramiczny, a następnie spacer po centrum: plac Skanderbega, meczet Ethem Beja (z zewnątrz) i wizyta w kościele katolickim. Przejazd do Kruji, spacer na twierdzę i zamek Skanderberga. Czas wolny na tradycyjnym albańskim bazarze. Powrót do hotelu około 18-19ej.

SZKODRA (20€/os.)  – największe miasto w północnej części , główne centrum gospodarcze i kulturalne tej części kraju. Położone na wschodniej stronie Jeziora Szkoderskiego, największego jeziora na całych Bałkanach. Wyjazd z hotelu ok. godz. 9:00. Przejazd do Szkodry. Zwiedzanie twierdzy Rozafa. Spacer po mieście, maczet, katedra katolicka. Czas wolny. Powrót do hotelu ok. godz. 16:00

DURRES (25€/os.)jedno z ważniejszych albańskich ośrodków turystyki i drugie co do wielkości miasta w Albanii. Spacer po mieście, m.in. amfiteatr, promenada nadmorska, centrum miasta. Czas wolny. Następnie wizyta w fabryce brandy Skanderberga oraz degustacja trunku. . Powrót do hotelu ok. godz. 16:00.

Wycieczki fakultatywne realizowane są przy minimum 30 uczestnikach.

Program jest ramowy – kolejność  zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.